V košíku je zboží za 0 Kč
0

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu Wetter-bch.cz se zavazuje, že osobní údaje kupujících neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Provozovatel shromažďuje osobní údaje kupujících za účelem realizace obchodního vztahu a dále za účelem zkvalitnění poskytovaných služeb. Předané osobní údaje jsou nezbytné pro identifikaci kupujícího v internetovém obchodě, k realizaci a zaúčtování platby za objednané zboží, ke komunikaci s kupujícími a také k řádnému dodání zboží.

Osobní údaje každého kupujícího budou přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci s prodávajícím. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem 101/2000 Sb. na ochranu osobních dat. Registrací v internetovém obchodě dává kupující provozovateli automaticky souhlas k tomu, aby jeho osobní údaje dle zákona zpracovávali a používali je výhradně ke komunikaci s kupujícím. Tento souhlas můžete kupující kdykoli písemně odvolat.

Osobní data každého kupujícího jsou důvěrná a jsou poskytována pouze takovým obchodním subjektům, jako jsou například banky nebo společnosti vydávající platební karty, a to výlučně v rámci konkrétní platby či jiné finanční operace. Třetím osobám nebo veřejnosti je poskytována pouze souhrnná statistická informace o kupujících, návštěvnosti, frekvenci nákupů, obratu a podobně. Provozovatel garantuje, že tato statistika neobsahuje žádnou informaci, která by vedla k identifikaci některého z kupujících internetového obchodu Wetter-bch.cz.

Kde nás naleznete

Ol. Blažka 145, Rájec
679 02 Rájec - Jestřebí

Copyright 2014 VIA-REK, a.s.
Přihlásit se